זוגיות זה מסוג אותם הדברים שחשובים לנו כל כך בחיים, אך למרות זאת, לא כולנו יודעים לשמור עליה, לשמר אותה ולגרום לכך שהיא תלווה אותנו לכל החיים. לכן, אם גם אתם מרגישים לאחרונה שמשהו ביניכם לא עובד, כדאי שתדעו שאתם לא לבד ובהחלט יש מה לעשות בנידון. אומנם זה נכון שהנתונים מצביעים על כך שבישראל אחד מכל שלושה זוגות בסופו של דבר מתגרש, אך האם בדקתם מה עשו אותם זוגות שהתגרשו? והאם לא היה להם פתרון אחר? האפשרות של פרידה תמיד נמצאת שם עבורכם, כמו עבור כל זוג אחר, אך קיימת גם אופציה אחרת. האפשרות הנוספת היא לפנות אל יועצת זוגית בצפון, לדבר איתה, לעבור איתה תהליך ואולי בצורה כזאת הזוגיות שלכם תקבל אופי אחר. מדהים לראות כיצד לא פעם אפילו זוגות שכבר היו על סף ייאוש בסופו של דבר מוצאים את הדרך לחדש ולהחיות את הזוגיות שלהם, אז למה שלא תנסו זאת גם אתם? תמיד תישאר לכם אופציית הפרידה, כך שהדבר היחיד שיכול לקרות זה שתרוויחו עוד עשרות שנים מאושרות ביחד.

 

מה הבעיה הזוגית אצל רוב הזוגות בישראל?

לא מעט אנשים שחושבים לפנות אל יועצת זוגית בצפון תוהים מה בדיוק קורה באותו חדר סגור ועד כמה היועצת יכולה לעזור. אם זה נשמע לכם מוכר ואם גם אתם מתלבטים, כדאי שתדעו את האמת: יועצת, אם היא מקצועית וטובה, יכולה לעזור לכם הרבה מעבר למה שדמיינתם בכלל. לא אחת הבעיה היא שזוגות מפסיקים לתקשר. אומנם הזוגיות מתחילה באהבה גדולה ובמשיכה מינית סוערת, אך עם הזמן הדברים משתנים ולא כולנו יודעים להכיל את השינויים הללו. לכן אחד מהדברים שתעשה אתכם יועצת זוגית, זה לעצור ולהבין איפה בכלל הכול נהרס. אומנם זה נכון שיש זוגות שאצלם נקודת התחלת המשבר יחסית ברורה, כי קרה להם אסון, בגידה או כל דבר קיצוני אחר, אך לא תמיד זה כך. ליתר דיוק, אצל רוב הזוגות מה שקרה זה פשוט החיים עצמם. כל אחד מבני הזוג התחיל לתפוס מרחק, יצר לעצמו חיים אחרים, חברים שונים ואולי גם תחביבים שבן הזוג לא ממש לוקח בהם חלק. הכול טוב ויפה, כי זה טבעם של החיים, אך אם בן הזוג מרגיש כתוצאה מכך ריחוק ומתרחק בעצמו, הרי שנוצרת בעיה. לכן השיחות עם יועצת זוגית בצפון בהחלט יכולות לסייע כי לפני הכול נצליח לשים אצבע על הבעיה ובהמשך נוכל גם לטפל בדברים.

 

 

בחרו את היועצת זוגית הכי טובה שיש

ממש כפי שלא הייתם רוצים לקבל שירותי ייעוץ בתחומים אחרים מאנשים שאתם לא לגמרי סומכים עליהם, כך גם לא כדאי לקבל שירותי ייעוץ מכל אשת מקצוע שמפרסמת את עצמה כיועצת זוגית. בהחלט שווה לעצור, לבדוק כל פרט שאפשר ולהגדיל בצורה כזאת את הסיכוי שלכם לבחור באשת מקצוע שבאמת תרגישו שעושה הכול כדי לעזור. האם היא מנוסה? האם אתם מרגישים איתה בנוח? אל תשכחו שאתם עתידים לשבת בחדר שלה ולדבר איתה על הדברים הכי אינטימיים שיש ביניכם. החשיפה במעמד כזה מאוד גדולה ולכן, זה שאחד מבני הזוג מרגיש בנוח זה טוב ויפה, אך זה לא מספיק. יש צורך לבחור יועצת מקצועית באזור הצפון שתגרום לשני בני הזוג להרגיש כמה שיותר בנוח ולכן טבעי שלא כל יועצת תתאים למשימה. מומלץ לבדוק גם מחירים מראש שכן גם בתחום הזה, כמו בתחומים אחרים, קשת המחירים רחבה וחבל לשלם מחירים כפולים.