ההבנה שהזוגיות שלכם כבר לא דומה למה שהיא הייתה בעבר מעציבה אתכם? כל אותן פעולות שאהבתם לעשות ביחד בעבר נראות לכם עכשיו בלתי נסבלות? אתם עדיין זוכרים את הימים שבהם רציתם לבלות רק שניכם ערב שלם במסעדה ובריקודים אך היום אתם רק מחפשים את הגלגל השלישי שיצטרף לאירוע? או שאולי אתם יוצאים עם זוגות אחרים כי אין לכם בעצם מה להגיד אחד לשנייה? אם כך, עכשיו זה הרגע לעצור לרגע, לקחת אוויר ולהבין שאולי גם אתם, כמו רבים מהזוגות האחרים, חווים משבר. להבין שיש לכם משבר בזוגיות זה לא דבר קל, אך האמת היא, שההבנה הזאת היא הצעד הראשון לקראת פתרון. זוגיות ארוכת שנים בדרך כלל כוללת לא מעט משברים מסוגים שונים וזאת כיוון שהחיים שלנו דינאמיים. מה שהתאים לנו בעבר לא תמיד יתאים לנו גם בעתיד, הילדים מגיעים לעולם ומשפיעים גם הם על ההרכב הזוגי ומתרחשים עוד שינויים אחרים. לכן חשוב שתיקחו אוויר ושתבינו: אפילו אם המצב נראה לכם קשה, בדרך כלל עדיין יש מה לעשות בנידון. יועצת זוגית בחיפה תוכל להקשיב לכם, לעזור לכם להבין איפה אתם נמצאים ובעיקר – היא תעזור לכם לצאת מהמשבר, אז למה שלא תפנו לאשת מקצוע כזאת?

 

תהליך שצריך להיות מוכנים אליו

לא אחת קורה זוגות פונים ליועצת זוגית ובטוחים שהם ישבו אצלה בחדר פעם בשבוע או בשבועיים, ידברו קצת ובכך הבעיות תיעלמנה. עם זאת, בפועל זה כלל לא מדויק, שכן גם כאשר פונים אל יועצת זוגית בחיפה צריך להמשיך לעבוד על הדברים. ראשית, לא תמיד לשני בני הזוג פשוט לדבר על הדברים מול גורם חיצוני ושנית, לרוב יש גם משימות שהיועצת תיתן לכם למלא לאורך השבוע. חשוב להבין לא רק שמדובר כאן על תהליך אלא גם חשוב להבין שיש לפעול במהלך הדרך. לאורך הזמן בוודאי סיגלתם לעצמכם הרגלים מסוימים הקשורים, בין היתר, לתקשורת ביניכם, ואין ספק שהשינוי צריך להתחיל בדיוק מהשאלה – כיצד מתקשרים מעכשיו? מה אפשר לשנות ומה כל אחד מבני הזוג צריך לעשות למען תקשורת טובה יותר? לכן, גם כאשר פונים אל יועצת זוגית בחיפה צריך להמשיך לעבוד על הזוגיות. מה שכן, אתם יכולים להיות בטוחים שאם תתמידו ואם תתמסרו לתהליך, בהחלט יכול להיות שהמצב שלכם ישתפר ושהזוגיות לא רק תחזור להיות מה שהיא הייתה, אלא היא גם תשתפר.

 

כל הקריטריונים שיעזרו לכם לבחור יועצת זוגית

ההתלבטות שלכם היא לגבי בחירת היועצת הכי טובה שיש? לא רוצים להרגיש שאתם מבזבזים זמן על דיונים ופגישות עם אשת מקצוע שאתם לא לגמרי סומכים עליה? אם כך, אנחנו יכולים להבין ללבכם. לכן, כאשר אתם מחפשים לכם יועצת זוגית בחיפה כדאי יהיה לבדוק:

 

  • האם זו יועצת שעוסקת לא מעט שנים בתחום?

  • האם זוגות אחרים ממליצים עליה?

  • האם היא פנויה לקבל אתכם פעם בשבוע או פעם בשבועיים?

  • האם היא עושה עליכם רושם של אשת מקצוע רצינית?

  • האם שניכם מרגישים איתה בנוח והאם יש לכם כימיה איתה?

 

חשוב ביותר ששני בני הזוג ירגישו בנוח כי אחרת הייעוץ והטיפול לא יהיו מספיק יעילים. בנוסף לכל אלה, אין ספק שיש מקום לבדוק גם כמה עולה פגישת ייעוץ כזאת, כי כאמור, מדובר על תהליך שלא ממש יסתיים ביום אחד. לכן אנחנו מציעים לכם לדבר באופן גלוי עם היועצת הרלוונטית לגבי המחירים ולוודא שאתם נכנסים לתהליך שתוכלו לעמוד בעלויות שלו בקלות.